Підписатися на RSS

Наші вчителі

Педагогічний колектив – це творча співдружність однодумців, в якій кожен робить свій індивідуальний внесок у колективну творчість, кожен збагачується духовно завдяки творчості колективу, і в той же час духовно збагачує своїх товаришів.
В.О. Сухомлинський вважав педагогічний колектив спадкоємцем та хранителем духовних цінностей, який живе вічно – стільки, скільки живе школа. Він називав його колективом однодумців, об’єднаних єдиною педагогічною ідеєю. Педагогічна ідея, писав він, – це крила, на яких підноситься колективна творчість. Ідея надихає колектив, і починається найцікавіше й найпотрібніше в шкільному житті – колективна дослідницька робота.

Методична проблема над якою спільно працюють педагоги школи: "Від інноваційних технологій освіти через педагогічну майстерність учителя до формування особистості учня та підготовки його до життя в сучасних умовах".
Методична проблема над якою спільно працюють класні керівники школи: "Створення психолого-педагогічних умов для підвищення рівня навчальних досягнень і формування активності та загальної культури учнів".
Методична проблема над якою спільно працюють учителі предметів суспільного циклу: "Особистісно зорієнтоване навчання і виховання учнів".
Методична проблема над якою спільно працюють учителі предметів гуманітарного циклу: "Удосконалення уроку як засіб розвитку творчості вчителя та учня".
Методична проблема над якою спільно працюють учителі предметів природничо-математичного циклу: "Впровадження нових прийомів активізації пізнавальної та розумової діяльності учнів в процесі навчання на уроках математики, фізики, хімії, біології, географії та креслення".
Методична проблема над якою спільно працюють учителі початкових класів: "Створення оптимальних умов для розвитку здібностей, творчого мислення учнів, сприяння самовираженню особистості в різних видах діяльності".
Методична проблема над якою спільно працює творча пара учителів фізичного виховання та захисту Вітчизни: "Фізичне виховання – здоров’я нації".

Кiлькiсть переглядiв: 418